Placeholder
İşe Alım Sürecimiz

İşe Alım Sürecimiz

GAMA küresel pazarda tamamlamış olduğu başarılı projelerle kendi sektöründe bir marka haline gelmiştir. Rekabetin giderek artığı sektörde, sürdürülebilir başarımızın kurum içinde ve dışında en iyi yetenekleri çekebilme ve insan kaynakları gücünü geliştirebilme kabiliyetimize bağlı olduğuna inanıyoruz. İşe alım yaklaşımımızı sadece açık pozisyona en iyi adayı yerleştirmekle sınırlı tutmuyoruz, adayın kariyerinde daha yüksek pozisyonlarda ilerleme potansiyeline sahip olup olmadığına önem veriyoruz.

GAMA olarak kendi yolunuzu profesyonel bir şekilde çizerek potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz kariyer fırsatlarını sunuyoruz.

Staj Olanaklarımız

GAMA olarak üniversite öğrencilerine şirketlerimizde staj olanağı sunuyoruz. Staj programına katılan öğrencilerimiz, iş hayatına ilişkin deneyim edinirken kurumumuzu ve kültürümüzü yakından tanıma fırsatı yakalıyorlar. Şirketlerimizde staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olmasını ön koşulumuz olarak tutuyoruz. Yaz dönemi staj başvurularını Şubat ayı içinde alarak, staj başvurularını Mart ayı içinde sonuçlandırıyor ve başvuru sonuçlarını e-posta yoluyla bildiriyoruz.