Placeholder
Vizyon, Misyon ve Değerler

VİZYON

Dünyanın her noktasında çalışabilen, her türlü enerji tesisi için müşterilerine en rekabetçi koşullarda teknik çözüm ve finansmanı sağlayabilen dijital bir şirket olmak.

MİSYON

GAMA Güç Sistemleri A.Ş. anahtar teslimi enerji tesisleri yapan bir firmadır. Rekabetçi koşullar altında müşteri beklentilerini karşılayarak taahhüt ettiği işleri tamamlamayı kendisine amaç edinen GAMA Güç Sistemleri A.Ş., bunu yaparken iş güvenliğinden, kaliteden ve çevreye duyarlılıktan feragat etmeyecek ve karlı bir şekilde sürdürülebilir büyümeyi hedefleyecektir.

DEĞERLER

Güvenilirlik

Biz Önce Güven İnşa Ederiz.

GAMA için “Güvenilirlik”; her koşulda ilkelere, kurallara ve standartlara bağlılık ile verdiğimiz sözlerin, aldığımız kararların ve tüm çalışmalarımızın sorumluluğunu sonuna kadar üstlenmektir.

Gelişim ve Değişim

Gelişimimiz Geleceğimizdir.

GAMA için “Gelişim ve Değişim”; önce kendimizden başlayarak sürekli gelişime ve yeniliğe yatırım yapmak, öğrenme ve paylaşma tutkusu ile sürekli daha ileriyi hedeflemektir.

Başarma Tutkusu

Başarıya Azimle ve Tutkuyla İlerleriz.

Uyumlu İşbirliği

Birlikte Çalışır, Birlikte Değer Yaratırız.

GAMA için “Uyumlu İşbirliği”; saygı, anlayış, uzlaşma, sinerji ve ortak kazanım ilkeleri doğrultusunda farklı bireylerle farklı ortamlarda üretken iş ilişkileri geliştirebilmektir.

İnsana Değer

Geleceğe Mirasımızı “İnsana Verilen Değer” ile Oluştururuz.